Kapadokya Royal Stone Houses Otel

Kapadokya coğrafyası ile kültürünü harmanlayan ve doğal güzelliklerini gümüş tepsilerde sunan harika bir yerdir. Burada aktivitelere katılmanın yanında tatilin ilk önemli unsuru konaklayacağınız otel olmaktadır. Bölgenin en önemli mimari yapıları doğal olarak mağaralardır. Bu anlamda mimari yapının dokusuna uygun yerlerde konaklamak istersiniz.

Kapadokya özellikle Ürgüp, Göreme ve Avanos gibi yerlerde en yoğun peri bacaları ve yapılarını sergilemektedir. Bu sebeple konaklama ihtiyacı buralarda giderilmek istenir. UNESCO Dünya Mirası listesinde Göreme’nin önemi olmasının nedeni Milli Park ile Açık Hava Müzesi’dir. Bu sebeple buraya yakın olan yerlerde özellikle Göreme Otelleri konaklama ihtiyacınız için arayacağınız unsurlar olur. Kapadokya gezi rehberi ile listesini hazırlamak adına önemli ipuçları sayfalarımızda bulunmaktadır. Böylelikle gezilerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Royal Stone Houses Hotel Kapadokya

Göreme Otelleri her yıl binlerce kişinin ev sahibi olmaktadır. Bu anlamda Royal Stone Houses sizlerin ihtiyaçlarınız ve taleplerinizi karşılayan bir otel olmaktadır. Konaklama ihtiyacınızı giderirken oda kahvaltı imkanları sunan bu otel güzel anılarınızı biriktireceğiniz mekanlardan olmaktadır.

Royal Stone Houses Özellikleri

Dünya’nın en çok ziyaretçi alan açık hava müzelerinden biri haline gelen Göreme Açık Hava müzesine bir dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan otelden Roma kalesine 14 dakikalık yürüyüşle varılmaktadır. Burada konaklama yapacak olan misafirler otelin transfer hizmeti ile havaalanı ve otobüs terminaline 24 saatlik dilimde istenildiği zaman yapılabiliyor. Oda kahvaltı seçeneği ile konaklama yapılan bir oteldir.

Royal Stone Houses Hotel Kapadokya
Royal Stone Houses Hotel Kapadokya

12 yıldır bölgede hizmet veren otelin eşsiz bir lokasyona sahip olduğunu belirtmek gerekir. Manzarası müthiştir ve sabah kahvaltılarında uçan hava balonları eşliğinde eşsiz bir açık hava sinemasına sahne olmaktadır. Bu çerçevede Kapadokya balon gören otel kapsamında ele alınmaktadır. Otel odaları arasında Kraliyet Taş Evleri konaklamak için elverişli ve güzel bir yerdir.

Not: Antalyafotografci.net olarak konaklama yapabileceğiniz oteller hakkında bilgi verilmektedir. Sitemizin oteller, turizm firmaları ile bir ilgisi ve bağlamı bulunmamaktadır. Konaklama hizmeti anlaşmalı tur firmaları ve otelin kendisinden temin edilmesi gerekir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.