Bambaşka bir Deneyim: Tekne Turu

Tatil yapalım ekibi olarak çeşitli tekne turlarımız ile sizleri kusursuz masmavi bir sonsuzluğa yelken açmaya davet ediyoruz. Özellikle en sevilen turlarımızdan biri olan Erdek Koyları Tekne Turu hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz!

Bambaşka bir Deneyim: Tekne Turu     

Mavi suların tatil alternatifleri arasında yer alan tekne turu seçeneği özellikle deniz severler için inanılmaz bir deneyimdir. Bununla birlikte kusursuz bir tatil geçirmenin en keyifli yollarından biri tekne turları olarak görülür. Ülkemizde her bütçeye göre bir tekne turu düzenlenmesi ve tekne turu düzenlenecek durakların da fazla olması herkes için büyük bir avantajdır. Boğazdan Ege sularına kadar geniş bir coğrafyada düzenlenen tekne turlarını takip ederek günübirlik veya birkaç günlük unutulmaz bir yolculuğa çıkma fırsatına sahip olabilirsiniz. Tatil yapalım ekibi olarak çeşitli tekne turlarımız ile sizleri kusursuz masmavi bir sonsuzluğa yelken açmaya davet ediyoruz. Özellikle en sevilen turlarımızdan biri olan Erdek Koyları Tekne Turu hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz!

Erdek Koyları Tekne Turu              

Erdek Koyları Tekne Turu, Egenin eşsiz maviliklerine yelken açmak için kusursuz bir seçenektir. Her cumartesi ve pazar İstanbul’dan hareket eden, Erdek kalkışlı olan yemekli ve yüzme molalı tekne turumuzu mutlaka deneyimlemesiniz. En güzel ve berrak koylarda tüm gün şehrin stresinden uzak eşsiz bir manzara ile iç içe olacaksınız.

Bambaşka bir Deneyim: Tekne Turu
Bambaşka bir Deneyim: Tekne Turu

Keyifli bir kısa yolculuktan sonra Erdek’e ulaşıyoruz. Liman da bizleri bekleyen teknemize binerek tam günlük tekne turumuza başlıyoruz. Öğle yemeği için teknemizde balık ekmek eşsiz bir deneyim olacaktır. Ayrıca teknemizde tüm içecekler ekstra ücret karşılığında servis edilmektedir. Teknemizde gün boyu animasyonlar, sınırsız eğlence ile devam eder. Bu keyifli günün sonunda akşam üzeri saat 19:30 gibi tekne turumuz sonlanır. Bununla birlikte;

  •         Lüks Araçlar ile Ulaşım,
  •         Rehberlik Hizmeti,
  •         Araç İçi Sandviç İkramı,
  •         Tam Gün Tekne Turu,
  •         Tekne de Öğlen Yemeği,

Tatil Yapalım kalite ve güvencesi ile ücrete dahil hizmetlerdir. Tur hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir ya da iletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tatil Yapalım ekibi olarak amacımız, eşsiz tatil imkânlarını en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Tur seçeneklerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.